Vinç Kiralama Ankara

Ankarada Sınırsız Vinç Hizmetleri

“Bir asma aparatı takabilse idik, Dünya’yı kaldırmaya taliptik.”

Yukarıdaki veciz sözü biraz nükte biraz da gerçek anlamda kendimize şiar edinerek; Ankara’nın  Ostim ilçesinde faaliyet gösteren vinç kiralama ankara firmamızın, aynı ilçede bulunan kendisine ait araç park sahasında; yükleme, indirme, kaldırma ve inşaat faaliyetlerinde kullanılan özel vinç, doğal afetler neticesinde veya kazalar nedeniyle denizden, gölden, bataklıktan uçurumdan aklınıza gelebilecek her türlü olumsuz ortamdan araç kurtarma çalışmalarında kullanılan kurtarma vinci ve yüksek gerilim, orta gerilim, alçak gerilim elektrik direği ve izolatör montajı, kablo montajı yüksek aydınlatma direği ve armatür montajı işleri ile ağaç budama, meyve hasadı vb. İşlerde kullanılmak üzere sepetli vinç kiralama ankara hizmetleri bulunmaktadır.

Anılan hizmetleri en son model ve sektörünün isim yapmış, sektörde yaptığı hizmetlerle kendini kanıtlamış en iyi, en güçlü marka makinalarla ve son derece deneyimli, işinin erbabı, her şeyden önce emniyetli ve güvenli çalışmayı, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş tecrübeli personelimiz ile vermeye çalışmaktayız.

Elimizde geniş bir araç yelpazesi mevcut olup, yapılacak işin kapasitesine göre 10 metreden 100 metreye kadar olan Bum uzunluğuna ve 10 tondan 500 ton kapasiteye sahip pinyon dişli üzerinde 360°’lik açı ile hareket edebilme kabiliyetine sahip ve 180°’ lik açı ile hareket edebilen, öne ve arkaya eklenen destek ayakları sayesinde çok ağır yükleri kaldırabilme kapasitesine sahip vinçlerle hizmet vermekteyiz.

Araç yelpazemizde yer alan vinç modellerimizden genel olarak bahsedecek olursak; Kamyon üzerine monte edilmiş mobil vinçlerden teleskopik ve katlanır bumlu vinçlere, Lastik tekerlekli, paletli vinçlerden Kuyu- Sondaj vincine, genel maksat vinçleri, özel maksat vinçleri, kısaca aklınıza gelebilecek her türlü vinç modelini temin edebilme kabiliyetine sahibiz. Firma olarak “bizde yok” sözcüğünü firmamızın hiç bir çalışanı telaffuz etmiyor.

İhtiyaç duyduğunuz her türlü yükleme, boşaltma, kurtarma vs. talebinizi iletmek üzere bizlere ulaşabilir, Ankara dışından da vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Vinç Kiralama Resimlerini görmek için tıklayınız.