Kurtarıcı Vinç Kiralama

Vinçler genellikle ağır yüklerin yüksek yapıların üst katlarına çıkartılması için kullanılan makineler, araçlardır. Bu türde kullanılan vinçler genellikle büyük vinçlerdir. Araçların veya diğer bazı ağır yüklerin bulundukları yerden kaldırılarak taşınması için kullanılan küçük yapıdaki vinçler de bulunmaktadır. Bu vinçler özellikle oto kurtarıcı firmalarının kullandığı vinçler olmaktadır.

Kaza sebebi ile yolda kalmış veya dereye, çukura, yol kenarına devrilmiş, uçmuş araçların vinç yardımı ile kaldırılarak araçlara bağlandığı veya yüklendiği bu vinçler sayesinde araçlar kurtarılmaktadır. Bu vinçleri kullanmak için kurtarıcı vinç kiralama firması ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aracınız eğer yolda kaldıysa ve geçirdiğiniz kaza nedeni ile kullanılamaz hale geldiyse araçlarınızı yolda kalmaktan kurtarmak için ve çekicilere yüklemek için kurtarıcı vinç kiralama firmasını arayarak araçlarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Ankara ilinde de kurtarıcı vinç kiralama hizmeti veren firmalardan bulunmaktadır. Ankara yollarında kalan araçlar Ankara’daki kurtarıcı firmaların vinç kiralama hizmetleri sayesinde Ostim olsun veya Ankara’nın başka semtlerinde olsun bu hizmetten faydalanabilmektedirler. Ostim civarında yolda kalan araçlarınızı kurtarmak ve çekicilere veya başka araçlara yüklemek için vinç kiralayabilirsiniz.

Kurtarıcı vinç kiralama işlemlerinde izlenecek yol ve fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için kurtarıcı vinç kiralama hizmeti veren firma telefonlarını arayarak detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Firmanın telefon numaralarını öğrenmek için web sayfasına girmeniz ve web sayfasındaki iletişim bölümünde yazan telefon numaralarını aramamız gerekmektedir. Ankara ilinde faaliyet gösteren firmanın telefonları sürekli açıktır.

Kurtarıcı Vinç Kiralama Resimleri